Loading...
O Airbnb

Jak zdobyć do 18000 zł na noclegi w Airbnb?

Voucher Airbnb

Rejestracja w serwisie Airbnb pozwoli Ci nie tylko na zdobycie jednorazowej zniżki na pierwszą rezerwację noclegu. Poza sumą, którą otrzymasz za rejestrację z linka polecającego możesz zdobyć o wiele, wiele większe pieniądze na swoje przyszłe podróże. Aby zacząć jedyne co musisz zrobić to promować swój link polecający wśród rodziny czy znajomych. W sumie możesz zyskać nawet oszałamiającą kwotę $5000 co przy aktualnych kursach dolara daje bagatela 18 000 zł. Jaką część świata moglibyście zwiedzić za taką sumę? W ilu niesamowitych miejscach spędzić czas? Z pewnością jest to kwota, o którą warto walczyć i radykalnie obniżyć koszty swoich przyszłych podróży.

Jak zacząć polecać Airbnb znajomym?

Za każdym razem kiedy ktoś rejestruje się z Twojego linka polecającego osoba ta otrzymuje środki na swoją pierwszą rejestrację, Ty natomiast otrzymujesz na swoje konto fundusze zarówno za pierwszą rezerwację poleconej przez Ciebie osoby, jak również za wynajęcie przez tą osobę swojego pokoju, mieszkania czy domu.

Twój link polecający Airbnb

Aby zacząć polecać znajomym Airbnb i zbierać środki na swoje przyszłe noclegi wystarczy, że będąc zalogowanym w Airbnb przejdziesz do zakładki „Dla Ciebie” w rozwijanym menu swojego konta [1]. Tam znajdziesz swój indywidualny link, który przekażesz znajomym w celu rejestracji w serwisie [2].

Link polecający Airbnb
Twój link polecający Airbnb

Sprawdzaj zgromadzone środki w Airbnb

Tutaj również w przyszłości będziesz mógł sprawdzać stan swoich środków z poleceń [1], jak również listę osób, które zarejestrowały się z Twojego linka oraz aktualnie otrzymane bonusy z tytuły dokonanych przez te osoby rezerwacji lub publikacji ofert [2].

poleceni na aribnb
Lista osób poleconych na Airbnb.
7 comments
  1. Jooozek :)

    Brzmi jak niezły plan. Trzeba więc zakasać rękawy i zabrać się do poszukiwania tych wszystkich chętnych do rejestracji na Airbnb podróżników 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *