Loading...
O Airbnb

Czy Airbnb na pewno jest bezpieczne?

Bezpieczeństwo Airbnb

Airbnb jest serwisem, który dużą wagę przykłada do bezpieczeństwa. Zarówno na etapie rezerwacji oraz płatności za wynajmowane noclegi, jak również na etapie samej podróży i pobytu w rezerwowanym lokalu. Korzystając z serwisu rozsądnie możemy być spokojni, że nie spotkają nas żadne przykre sytuacje.

Dwa miliony ofert w niemal dwustu krajach oraz sześćdziesiąt milionów obsłużonych gości jest dobitnym dowodem na solidność serwisu Airbnb, który na każdym kroku stara się maksymalizować zaufanie do swoich usług dzięki nieustannie podnoszonym standardom. Wszystkie podejmowane przez ekipę serwisu działania nieustannie podnoszą poczucie bezpieczeństwa gości jak i gospodarzy, którzy razem tworzą społeczność darzącą się ufnością i współpracującą pomiędzy sobą na uczciwych zasadach.

>>>>> Zacznij już dziś bezpiecznie podróżować z Airbnb! <<<<<<

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
9 comments
 1. kamma876

  Podróżuję z Airbnb od dwóch lat i mogę potwierdzić, że jeżeli tylko mamy trochę rozsądku to ta metoda nocowania jest bardzo bezpieczna. Nigdy nie spotkały mnie żadne problemy, żadne incydenty.

 2. Janina

  Pierwsza podróż odbyta. Problemów żadnych nie stwierdzono. Mam nadzieje, że będzie tak w przyszłości. Na razie jestem zachwycona Airbnb.

 3. Kamekammeha

  Airbnb jest bezpieczne jak każdy inny portal wynajmujący noclegi. Czy rezerwujemy przez Booking, bezpośrednio stronę hotelu czy u kogoś w mieszkaniu na Airbnb zawsze jest jakaś szansa, że coś się może niedobrego wydarzyć ale generalnie nie ma się czego bać.

 4. Katarzyna

  Dzięki za upewnienie mnie co do bezpieczeństwa rezerwacji na Airbnb. Ostatnio pierwszy raz usłyszałam o tym serwisie i nie byłam pewna ale teraz widzę, że chyba nie ma się czego obawiać.

 5. Tadeusz

  Airbnb jest bezpieczne- nie ma co do tego wątpliwości, ale oczywiście jeżdząć po świecie trzeba uważać bo czyhać może na nas wiele niebezpiecznych ssytuacji.

 6. Janinnka

  Fantastyczna oferta podróżowania. Kod rabatowy airbnb pozwolił mi znacząco obniżyć koszt weekendowego wypadku walentynkowego. Pięknie dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *